קצת על ECOVIS INTERNATIONAL

מה היא ECOVIS ?

 במה שונה אקוויס משאר המשרדים הבינלאומיים ?

ריאתם פעם פגישת שותפים של אחד ממשרדי ה BIG4 ? כשמגיעים עשרות שותפים מכל מדינה הם בדרך כלל נשארים בקבוצות הומוגניות של המדינה ורק מפעם לפעם נוצרים קשרים או חברויות או החלפת מיידע בין שותפים ממדינות שונות בדרך כלל בין שותפים שכבר הייתה ביניהם אינטראקציה עסקית קודמת.

השותפים באקוויס נפגשים פעמיים בשנה לפחות מכל מדינה מגיעים שניים שלושה נציגים כך שהקשרים בין כל השותפים ברמה הבינלאומית הדוקים הרבה יותר, לכנס אקוויס בשנחאי הגיע רואה חשבון אמריקאי בכיר שאמר בפליאה "כנס בינלאומי בלי אינטריגות ופוליטיקה פנימית באוויר משפחתית של חברות וסולידריות".

את הקשרים הבינלאומיים האיכותיים האלה את אווירת ה Ecovis family  מביא כל שותף למדינתו בתקווה שקשרים אלה יועילו ליצירת קשרי אמון בין עסקים שונים במדינות המוצא ולערך מוסף ללקוחות המשרד.

אקוויס היא פירמת ייעוץ עולמית מובילה אשר במקורותיה באירופה הקונטיננטלית. לאקוויס מעל ל-4500 איש הפועלים במעל ל 50 מדינות. תחומי הליבה של החברה ופעילות הייעוץ שלה מתמקדת  בעיקר בתחום ייעוץ המס, חשבונאות, ביקורת ושירותים משפטיים.

היתרון היחסי של אקוויס והחוזקה המיוחדת לה נובעים משילוב של ייעוץ אישי ברמה המקומית עם מומחיות ברמה הגלובלית, של רשת בינלאומית ובינתחומית של אנשי מקצוע. כל משרד של אקוויס יכול הסתמך על גיבוי של מומחים מקצועיים מוסמכים במשרדי הרשת וכן על ידע ספציפי, מגזרי או לאומי של כל מומחי אקוויס ברחבי העולם.  מומחיות מגוונת זו מספקת ללקוחות תמיכה יעילה פריסה בין לאומית במאופיינת בעיקר בנגישות השותף המקומי ובקשר הישיר בין השותפים בפירמה, במיוחד בתחומים של עסקות והשקעות בינלאומיות – מהכנה בארץ מוצאו של הלקוח ועד תמיכה וסיוע במדינת היעד.

בעבודת הייעוץ שלה מתרכזת הפירמה בעיקר בחברות בסדר גודל בינוני בבעלות פרטית הן בשוק המקומי והן בזירה הבינלאומית, עיקרון ה – one-stop-shop  לפיו ניתנת ללקוח תחת קורת גג אחת, תמיכה כוללת ומקיפה בשירותים חשבונאיים, אדמיניסטרטיביים ומשפטיים בכל ענייניו במדינת היעד.