רו"ח אהוד (אודי) עוזרי

רו"ח עוזרי עוסק הפעילות התנדבותית וציבורית במשך כל חייו הבוגרים, כסטודנט שימש כראש תא הסטודנטים של מפלגת העבודה באוניברסיטת תל אביב, יו"ר ועדת הביקורת של התאחדות הסטודנטים בישראל, רו"ח עוזרי נבחר כחבר לשכת מפלגת העבודה בתקופתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל והיה פעיל כממונה כספי, במטות השונים מערכות הבחירות בשנים 1992, 1996 ו 1999.

כיום מתנדב רו"ח אודי עוזרי בעיקר בגופים העוסקים בחינוך ובעזרה לאוכלוסיות חלשות, בין השאר משמש רו"ח עוזרי כראש שבט צופי החורש בתל אביב וכגזבר הנהגת תל אביב של תנועת הצופים בישראל.

רו"ח עוזרי הוא בוגר משרד ליובושיץ קסירר – Arthur Andersen  ושותף מייסד של שותפות עוזרי וילונסקי את גפני OWG  רואי חשבון ושל חברת עוזרי רואי חשבון.  אודי מתמחה בתחומי הסחר הבינלאומי, התעשייה, קבלנים, ביטוח, תקשורת ואינטרנט וכן בטיפול ולווי מלכ"רים ועמותות, גופים ממשלתיים, הסתדרותיים, ומפלגתיים לרבות חוק מימון מפלגות.

בשנים האחרונות מתמקד רו"ח עוזרי רב בליווי וייצוג של עסקים פרטיים בעלי פעילות בינלאומית במגוון רחב של תחומים הן בייצוגם בארץ של חברות בנות ו/או סניפים בארץ של חברות בינלאומיות והן בלווי וסיוע לחברות ישראליות לקיים ולפקח על פעילות סניפיהם ו/או החברות הבנות שלהם בחו"ל וזאת תוך שיתוף פעולה עם רואי החשבון המקומיים ברחבי העולם.

 לרו"ח עוזרי ניסיון רב של כ 20 שנה בהבראת חברות, הכנת הסדרי נושים, מימוש נכסים, בלווי חברות בקשיים, ניהול עשרות תיקי פרוק מטעם בית המשפט והכונס הרשמי.

רו"ח אודי עוזרי הוא המייסד והבעלים של ECOVIS ISRAEL – משרד רואי החשבון שלנו, בעל ניסיון ניהולי ומקצועי של כ 20 שנה,   משמש כיועץ מלווה להנהלת חברות שונות, בעל ניסיון רב ביעוץ עסקי וליווי מנהלים ויזמים שונים, פעיל בוועדה למיסוי הבינלאומי של רשת ECOVIS  העולמית.

בן 49 נשוי ואב לגל ואיתי, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות B.A.(Econ) מאוניברסיטת תל אביב משנת 1994, בעל רישיון רואה חשבון CPA(Isr) משנת 1996 ובעל תואר שני במשפטים M.A מטעם אוניברסיטת בר אילן. לרו"ח עוזרי הכשרה מיוחדת בתחום התאגידים העירוניים- ממשלתיים וציבוריים ובתחום הפירוקים הכינוסים והבראת חברות.