שרותים מקצועיים

שירותי המשרד

אנחנו באקוויס ישראל – עוזרי רואי חשבון כמו בכל משפחת ECOVIS בעולם, נשאף כל הזמן לספק לך פתרונות בעלי ערך, נתמיד ללמוד את העסק שלך ואת צרכיו המשתנים אנו ננסה להיות יותר מרואי חשבון או מנהלי חשבונות המבקרים את דוחותיך פעם בשנה או בתקופה. אנחנו נשאף תמיד להיות היועצים העסקיים והכספיים שלך, וללוות אותך בקבלת החלטות בזמן אמת.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים לדרך לטווח הארוך אנו מלווים אותם בזמנים קשים ובזמנים טובים.

Ecovis Israel – עוזרי רואי חשבון, מספק תחת קורת גג אחת את מרבית השירותים המקובלים במקצוע, השותפים במשרד הם יזמים בדיוק כמוך, ולכן אנו מבינים את צרכיך ונדאג שתוכל לקצר את זמן התגובה שלך, לבצע עסקים מהר יותר, חכם יותר ויעיל יותר אנו נדאג לספק לך שקט מצד הרשויות כדי שתוכל להתמקד בניהול עסקייך.    

אנו מתמחים בעבודה עם יזמים מצליחים ועסקים בהקמה ובפיתוח. אנו מסייעים במתן ייעוץ ופתרונות מבוססי עובדות המותאמים לצרכי הלקוח והתפורים לפי מידותיו, אנו מתמחים בפיתוח כלים ניהוליים המאפשרים קבלת מידע איכותי בזמן אמת לשם קבלת החלטות מושכלת ועל מנת לסייע בהבטחת הצלחתם ושגשוגם של לקוחותינו בסביבה המורכבת של ימינו.

אנו מחויבים לפעול על מנת לייצר תוצאות מוצלחות ללקוח על ידי :

  • מתן יעוץ מבוסס עובדות, מושכל, אובייקטיבי ורגיש מסחרית ועסקית.
  • על מנת להגדיל רווחיות אני מייעצים לפעול במקצועיות בסביבה מורכבת המשתנה במהירות. אנו מציעים את השירותים מתוחכמים ביותר בזמן הנכון ובמחיר הוגן.
  • לאקוויס ישראל יש התמחות בייעוץ ללקוחות באסטרטגיות המותאמות להתמודדות עם לחצים כלכלים, פיננסים, חוקיים  ותחרותיים.
  •   
  • אנו מסוגלים ליישם רמה גבוהה של מיומנויות בתחום המס, החשבונאות, הביקורת והייעוץ העסקי על מנת להבטיח שתוכניות ונכסים שנבנו מפותחים ומיושמים על מנת להבטיח תוצאה מיטבית ולמקסם את הערך המוסף ללקוח.
תקציר השירותים המקצועיים