משרדי אקוויס בסין מתרחבים

ל – ECOVIS משרדים בבייג'ין ובשנחאי  המטפלים בעיקר בחברות בשליטה זרה תוך יישום סטנדרטים מקצועיים

עבור בעלי עסקים זרים בסין התרבות הסינית זרה ובקלות יוכלו ליפול לידיים לא מקצועיות ואף חמור מכך למעשה נוכלות ועוקץ.

הדבר נפוץ מאד בסין , ולכן עדיף שלא להתפתות אחר מחירים נמוכים המוצעים לעתים קרובות ע"י אנשים המציגים את עצמם כבעלי מקצוע.

כי בסופו של דבר מה שזול יוצא יקר.

באקוויס מועסקים אך ורק בעלי מקצוע מוסמכים – התקשורת עם מנהלי תיקי לקוח מערביים השולטים באנגלית ונמצאים בסין כדי לפקח ולדאוג לאנטרסיים שלך בכל רגע.

ראה את האתר שלנו המתמקד בסין

פרוק מרצון של חברות – מאמר חדש של רואה החשבון אודי עוזרי

רואה חשבון אודי עוזרי פרסם מאמר עדכני בדבר הליכי פירוק מרצון של חברות ישראליות, הדרך להפסיק ולצבור קנסות בגין אי תשלומי אגרה ועלויות נלוות הכרוכות בהחזקת חברה שאינה פעילה.

להורדת המאמר לחץ כאן

כנס IPM באנסטנבול

כנס השותפים הבינלאומיים IPM ה 20  של רשת ECOVIS נערך באיסטנבול ב 12-14 לנובמבר 2015. קדם לכנס ה IPM הכנס הבינלאומי הראשון של  רואי חשבון שכירים מהדרג השני  1st  ECOVIS International Staff Networking Day .

בכנס רואי החשבון השכירים הייתה למשרד הישראלי עוזרי רואי חשבון שני נציגים בכירים אשר ייצגו אותנו בכבוד. רואה חשבון צבי קידר ורואת חשבון עדי כהן נסעו לטורקיה והשתתפו בסדנאות נטוורקינג ופעילות עם מחבריהם מרחבי העולם.

רו"ח אהוד (אודי) עוזרי השתתף בכנס השותפים וצוותי העבודה בנושאי חשבונאות ומיסוי בינלאומי של הרשת.

עוזרי רואי חשבון Ecovis Israel ברוכים הבאים לאתר החדש

האתר החדש של משרד עוזרי רואי חשבון ECOVIS ISRAEL עולה לאוויר בנובמבר 2015. האתר נבנה לנוחיותכם בעברית בלבד, מכוון לבעלי עסקים בישראל ומפרט את ניסיוננו את השרותים שאנו מציעים ואת האני מאמין שלנו במתן שרות איכותי מקצועי ואמין. יחד עם זאת אין תחליף לפגישה אישית כדי ללמוד אחד את השני לראות ולהתרשם. לכן משרדנו מציע פגישת ייעוץ ראשונית חינם, אנו מקווים שהאתר החדש יניע אתכם ליזום את הפגישה הזאת.

 

יש לך עסקים בגרמניה ? חשבת להתפתח לאירופה ?

משרדנו בישראל יוכל לתת לך פתרונות ברמה המקומית ב כ 60 מדינות ברחבי העולם.  אנו נסייע לך לגשר על קשיי השפה והמנטליות המקומית על מנת לשפר את הביצועים העסקיים ולמזער את הסיכונים.

ECOVIS הוא משרד שהבסיס שלו היא אירופה הקונטיננטלית במילים אחרות גרמניה. בגרמניה יש כ 120 סניפים של ECOVIS  פרושים בכל רחבי המדינה. כך שאם אתה צריך קשר לגרמניה אנחנו הכתובת.

aDFSP_nat.Arbeitgebe_kununu_Siegel_ohne_2015_klein